Комплексне та якісне бухгалтерське обслуговування в цілях успішного бізнесу для Вас

Існування будь-якого бізнесу нерозривно пов’язане з веденням ретельного і безперервного обліку всіх здійснюваних господарських операцій. Досвідчені підприємці знають, що від професіоналізму бухгалтерів багато в чому залежить фінансовий успіх компанії. Саме тому важливо доручити виконання всіх бухгалтерських функцій кваліфікованим фахівцям.
На сьогоднішній день скористатися послугами бухгалтерської компанії раціонально як для малих, так і великих компаній, які мають потребу в професійній бухгалтерській допомозі для тих чи інших питань і задач пов’язаних з бухгалтерським і податковим обліками. Професійна допомога наших бухгалтерів дозволить мінімізувати управлінські і фінансові витрати і повністю сконцентрувати увагу на розвиток Вашого бізнесу.

Наша компанія надає наступні види бухгалтерських послуг:
• Підготовка та подання податкової, фінансової, статистичної звітності, в т.ч. термінової чи простроченої звітності , подання разових та нульових звітів;
• Ведення облікової бази підприємства;
• Підготовка та складання первинних бухгалтерських документів: рахунків, актів прийому – передачі, накладних, податкових накладних, зарплатних відомостей, наказів, книг обліку, актів звірок, довідок, та ін.;
• Нарахування (розрахунок) податкових зобов’язань, контроль своєчасності та правильності сплати податків;
• Заповнення книги обліку доходів та витрат (для фізичних осіб-підприємців);
• Робота з вибраним Вами банком (набір платіжних доручень, зарплатних відомостей, валютних операцій);
• Нарахування заробітної плати, ведення кадрової документації;
• Підготовка відповідей на запити в контролюючі органи, листів, заяв;
• Формування облікової політики, розробка основаних принципів та методів ведення бухгалтерського та податкового обліку;
• Консультаційні послуги по веденню господарської діяльності підприємства;
• Відновлення обліку, перевірка даних податкового та бухгалтерського обліку, впорядкування первинних бухгалтерських документів.

Аналітики стверджують, що кожен третій здійснює підприємницьку діяльність з огляду на власний досвід, не вдаючись до консультації фахівців. За результатами чого, несуть відповідальність перед органами державної влади у вигляді накладання штрафних санкцій та навіть у разі несплати санкцій — опису майна товариства чи особи-підприємця. В ході нашої співпраці результативність Вашого бізнесу буде супроводжуватись успіхом.

Переваги у здійсненні обслуговування клієнтів нашими фахівцями
До основних принципів нашої роботи відноситься:
— Обачність;
— Повне висвітлення;
— Професійність;
— Прозорість у відносинах з клієнтами;
Ми прагнемо досягти максимальної якості виконання поставлених завдань, що надасть Вам змогу сконцентруватись на розвитку власного бізнесу не витрачаючи багато часу на технічні аспекти, а головне займати час на підбір бухгалтера, що призведе до менших витрат.
Наша мета — допомогти Вам у вирішенні всіх питань пов’язаних із веденням бухгалтерського обліку. Ми практикуємо індивідуальний підхід до потреб нашого клієнта, постійну увагу до його проблем і побажань, незалежно від величини бізнесу.
Сподіваємося, що, оцінивши всі переваги професійного бухгалтерсько супроводу, ви станете одним з постійних клієнтів. Звертайтеся- ми завжди раді співпраці.

Переглянути актуальні ціни на наші послуги 

Дякуємо за інтерес до нашої компанії!

м. Бориспіль, вул. Київский шлях, 10
офіс 421 (в приміщенні MixMall)

Телефон
+38 096-938-93-38
+38 099-172-47-31

E-mail: fin_911@ukr.net